Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice
Designed by DronAir.pl
Stowarzyszenie Wolne Siemianowice
To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."
Skład Redakcji:
Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki
Redaktorzy:
Skład Redakcji:
Redaktor Naczelny:
Janusz Ławecki
Redaktorzy:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU
Artykuły
Ostatnio pojawiły się doniesienia o masowym wysyłaniu do właścicieli i użytkowników garaży, pism wzywających do zapłacenia zaległej opłaty za śmieci z garaży za 5 lat wstecz oraz do złożenia wyjaśnień dlaczego właściciele i najemcy garaży nie złożyli deklaracji śmieciowej do UM Siemianowice Śląskie.
W mojej ocenie coś jest nie w porządku w tej sprawie. Postanowiłem zbadać sprawę dlatego proszę o wszelkie informacje w komentarzach lub na e-mail: janusz-lawecki@wp.pl
Osobiście uważam, że w tej sprawie doszło do jakichś zaniedbań ze strony zarządców nieruchomości i to nie tylko MPGKIM ale w zasadzie większości z zarządców i teraz próbuje się przerzucić odpowiedzialność na mieszkańców.
Janusz Ławecki
Zapraszam do dyskusji na http://forumsiemianowice.pl/viewtopic.php?f=4&t=71
Oraz do komentarzy na facebooku